امروز    سه شنبه , 30/مرداد/1397  
 
 

منوی اصلی

 
 
 
مدیریت حراست
برچسب ورود خودرو به دانشگاه مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط خورشیدی   
شنبه, 16 بهمن 1395 ساعت 10:33

باسمه تعالی

قابل توجه کلیه دانشگاهیان محترم

احتراما به اطلاع می رساند همکارانی که تمایل دارند با خودروی شخصی خود در داخل دانشگاه (پردیس های شوکت آباد، امیرآباد و شهدا) تردد نمایند و یا دانشجویانی که دارای شرایط خاص هستند لازم است ضمن مراجعه به اینترانت herasat.birjand.ac.ir (صرفا قابل اتصال در محدوده دانشگاه) فرم ثبت نام برای برچسب ورود خودرو به دانشگاه را تکمیل نمایند.

نحوه و زمان دریافت برچسب متعاقبا اعلام خواهد شد./

باتشکر - حراست دانشگاه

 
فعالیت شرکت های هرمی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
میانگین امتیار کاربران: / 1
ضعیفعالی 
نوشته شده توسط خورشیدی   
یکشنبه, 21 شهریور 1395 ساعت 04:03

فعالیت شرکت های هرمی

طبق گزارش واصله اخیرا مشاهده شده که افراد سود جو در سطح دانشگاه ها و خوابگاه های دانشجویی اقدام به فریب و عضو گیری در شرکت های هرمی نموده و عده از دانشجویان را متضرر کرده اند؛ لذا ضمن آگاه نمودن دانشجویان عزیز در این خصوص پیشنهاد می شود با مراجعه به وب سایت ایران هشدار (www.iranhoshdar.ir)اطلاعات و آموزش های لازم را در خصوص بازاریابی شبکه ای مجاز دریافت نمایند.

همچنین رایانامه و سامانه پیامکی ذیل مربوط به نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران آماده دریافت هرگونه اطلاعات در خصوص شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای غیر مجاز می باشد.

    آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید

    30006082

 
مراجعین محترم حراست مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط خورشیدی   
چهارشنبه, 29 اردیبهشت 1395 ساعت 05:41

آیا می دانید چه افراد و گروه هایی به حراست مراجعه می کنند ؟

 

مراجعین به حراست افراد و گروه های مختلف با دلایل متفاوت کاری می باشند لذا نباید فکر کنیم تمام مراجعین به حراست  به دلیل ارتکاب تخلف یا موارد سوء مراجعه ،  یا دعوت و فراخوانی می شوند:

  • کلیه کارکنان و اعضای هیات علمی که قصد عزیمت و سفر به خارج از کشور را دارند برای تکمیل فرم های مربوطه به حراست مراجعه می نمایند.
  • دانشجویان ، نمایندگان تشکل های دانشجویی و انجمن های علمی برای انجام هماهنگی برنامه های خود در حراست حضور  می یابند .
  • بعضی دانشجویان ، کارکنان ، اعضای هیات علمی ، مراجعین غیر دانشگاهی و ... برای احوالپرسی ، طرح سئوال و اخذ مشورت ، ارائه پیشنهاد و ... به حراست مراجعه می نمایند.
  • گروهی از افراد (کارکنان ، اعضای هیات علمی ، متقاضیان حق التدریس و همکاری با دانشگاه و ... ) برای تشکیل پرونده اداری ، دریافت کارت شناسایی ، تسویه حساب بازنشستگی یا انتقال و ...  به حراست مراجعه می نمایند.
  • بعضی از دانشگاهیان (اعضای هیات علمی ، دانشجویان و کارکنان) و  غیر دانشگاهیان برای طرح شکایت یا اعلام تخلف ، در حراست حضور  می یابند .
  • بعضی از مراجعین به عنوان شاهد در حراست حاضر می شوند.
  • گروهی از مراجعین برای ادای توضیح در خصوص شکایتی که از آنان شده به حراست مراجعه می کنند که  چنانچه مسیر طرح شکایت به روال عادی طی  می شد این گروه هم باید به مراجع ذیربط ( شورای انضباطی دانشجویان ، هیات های بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان یا انتظامی اعضای هیات علمی ) مراجعه می کردند.

 

پس همه مراجعین به حراست را به یک چشم نگاه نکنیم 

 
راه های ارتباطی با مدیریت حراست مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
میانگین امتیار کاربران: / 1
ضعیفعالی 
نوشته شده توسط خورشیدی   
شنبه, 21 فروردین 1395 ساعت 03:09

در هر مکان متصل به شبکه داخلی دانشگاه می توانید از طریق لینک زیر وارد سامانه ویژه ارتباطی حراست دانشگاه شوید.

herasat.birjand.ac.ir 

 


 
مقررات و هشدار های مربوط به کارت های شناسایی چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 13 اردیبهشت 1395 ساعت 07:34

مقررات و هشدار های مربوط به کارت های شناسایی دانشجویی

کارت شناسایی دانشجویی که در اختیار شما قرار گرفته است از اسناد رسمی محسوب شده و هیچ گونه تغییر یا تحریف در آن مجاز نمی باشد. این کارت سند هویت دانشجویی شماست و مزایایی که با استفاده از آن به شما تعلق میگیرد(مانند امکان استفاده از غذاخوری ها)منحصر به خود شماست؛ لذا ضمن حفظ و نگهداری از آن از ودیعه گذاشتن آن نزد سایرین جدا خودداری فرمایید چراکه موارد متعددی از سوء استفاده در این موارد گزارش شده است.

اگر کارت دانشجویی خود را گم کردید و از نیافتن آن مطمئن شدید نسبت به درخواست صدور کارت المثنی اقدام نموده و موارد ذیل را مدنظر قرار دهید :

ü     مبادی مربوطه مانند مدیریت امور آموزشی و مدیریت حراست دانشگاه را مطلع سازید.

ü     از آنجا که در ظاهر کارت اطلاعات مهمی نوشته شده که ممکن است عین کلمات عبور شما یا بخشی از آن باشد(مثلا نام کاربری سامانه گلستان و حساب اینترنت شما بطور پیش فرض شماره دانشجویی، و کلمات عبور آن ها کد ملی شماست که عینا روی کارت نوشته شده است) و می تواند مورد  استفاده سوء یابنده کارت واقع شود، سریعا نسبت به تغییر کلمات عبور خود در همه سامانه ها اقدام نمایید. چنانچه کارت شناسایی شما به سرقت رفته و یا به همراه مدارک دیگری مفقود شده است حساسیت این موضوع چند برابر می شود و می توانید با درج آگهی مفقودی در روزنامه های کثیرالانتشار از تبعات حقوقی سوء استفاده از آن جلوگیری کنید.

ü     چنانچه با کارت زدن از مزایایی(مانند دریافت غذا، ورود به آزمایشگاه، امانت گرفتن کتاب و...) استفاده میکرده اید، با مراجعه به واحدهای مربوطه کارت جدید خود را ارائه کرده و از کارت قبلی را مسدود نمایید.

ü     هرگاه پس از اعلام مفقودی و دریافت کارت المثنی، کارت اصلی را پیدا کردید، حتما آن را تحویل دهید./

 

با تشکر و آرزوی موفقیت- مدیریت حراست دانشگاه بیرجند

 
جزوه آموزشی پیرامون تکنیک های مهندسی اجتماعی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
میانگین امتیار کاربران: / 4
ضعیفعالی 
نوشته شده توسط خورشیدی   
سه شنبه, 08 مهر 1393 ساعت 11:06

  به نام خدا

its

    امروزه فناوری اطلاعات به شاهراه اصلی انجام کارها تبدیل شده است و بدون در نظر گرفتن تمهیدات امنیتی در این زمینه قطعا مشکلات جبران ناپذیری پیش خواهد آمد که جز اتلاف وقت و صرف هزینه های گزاف پیامدی نخواهد داشت. در این میان مدیریت حراست دانشگاه بیرجند براساس وظیفه ذاتی خود برای توانمند سازی دانشگاهیان در این خصوص اقدام به تهیه جزوات آموزشی نموده است که اولین این مجموعه ها با عنوان مهندسی اجتماعی از اینجا قابل دریافت است./

 
امنیت اطلاعات دیجیتال – قسمت اول مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط خورشیدی   
سه شنبه, 27 فروردین 1392 ساعت 03:50

امنیت اطلاعات دیجیتال قسمت اول

Arm

 

امروزه کمتر سیستمی پیدا می شود که مواردی از قبیل اطلاعات دیجیتال محرمانه، اسناد مالی، پیام های خصوصی و ... روی آن ذخیره نشده باشد.این اطلاعات نیازمند حفاظت هستند تا از دستبرد و سوء استفاده در امان بمانند.

ادامه مطلب...
 
امنیت اسناد چاپ فرستادن به ایمیل
میانگین امتیار کاربران: / 8
ضعیفعالی 
یکشنبه, 06 اسفند 1391 ساعت 07:51

به نام خدا

بخش اول و دوم مقاله امنیت اسناد آماده شده است، امید است مورد بهره برداری قرار گیرد.

برای دانلود کلیک کنید.